Quality Manager

Dla naszego Klienta międzynarodowego Generalnego Wykonawcy projektów infrastrukturalnych poszukujemy Kandydata na stanowisko:

nr referencyjny: QM/2301/MW
Zakres obowiązków:
- Wdrażanie systemów kontroli jakości,
- Ewidencjonowanie audytów wewnętrznych oraz działań jakościowych,
- Analiza danych w celu identyfikacji obszarów wymagających poprawy w systemie jakości,
- Tworzenie, doradztwo oraz kontrola działań naprawczych i prewencyjnych,
- Identyfikacja potrzeb szkoleniowych,
- Koordynacja i wsparcie audytorów zewnętrznych.

Od kandydatów oczekujemy:

- Minimum 5 lat doświadczenia w branży budowlanej – preferowane budownictwo drogowe,
- Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo, zarządzania jakością lub podobne),
- Doświadczenie w kontroli jakości, i testowaniu,
- Znajomość narzędzi, pojęć i metodologii QA,
- Bardzo dobra znajomość Microsoft Office ,
- Umiejętność efektywnego zarządzania czasem,
- Dobra znajomość języka angielskiego,
- Prawo jazdy kat. B - gotowość do podejmowania podróży służbowych

Oferujemy:

- Umowę o pracę,
- Narzędzia niezbędne do pracy,
- Pracę w międzynarodowym środowisku,
- Doskonała atmosfera pracy.

Location

Kielce

Contract type

Permanent

Branch

PWA - Warszawa - PP HUB - (PL), POLAND 223760900