Launch Manager

Dla naszego Klienta, lidera branży maszyn, poszukujemy Kandydatów do pracy w województwie łódzkim na stanowisku:

Zakres zadań:
- Koordynowanie wdrażania nowych wyrobów do produkcji;
- Zarządzenie procesem nowych uruchomień i zmian w wyrobach;
- Określanie założeń technicznych koniecznych do zainicjowania projektu;
- Przygotowywanie założeń do budżetu nowych uruchomień;
- Opracowywanie planów wdrożenia nowych wyrobów;
- Ewaluacja statusu planu wdrożenia;
- Nadzorowanie technicznego przygotowania wdrażanych projektów;
- Koordynowane działań zakresie terminów i budżetów wdrożenia projektów;

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki mechaniczne;
- Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w tym doświadczenie we wprowadzaniu nowych projektów;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
- Znajomość wyrobów i procesów w branży maszynowej;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Umiejętność zarządzania projektami;
- Komunikatywność;

Nasz Klient oferuje:
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Pracę w międzynarodowym środowisku;

Oferta dotyczy pracy stałej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV z nazwą stanowiska w temacie wiadomości, na adres: agata.gorska@springpoland.com.

Location

Kutno

Contract type

Permanent

Branch

PWA - Warszawa - PP HUB - (PL), POLAND 223760900