Kierownik Zmiany

Dla naszego Klienta, lidera branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów do pracy w województwie łódzkim na stanowisku:

Zakres zadań:
- Zarządzanie zespołem produkcyjnym;
- Organizacja i kontrola pracy na wszystkich stanowiskach przez cały czas zmiany;
- Dbanie o utrzymanie należytej czystości na stanowiskach pracy oraz w miejscach i pomieszczeniach składowania surowców, półproduktów i odpadów;
- Kontrola właściwego przebiegu procesu technologicznego;
- Sprawdzanie stanu ilościowego surowców i materiałów potrzebnych do produkcji;
- Kontrola i nadzór nad przestrzeganiem procedur produkcyjnych w celu zapewnienia najlepszego pod względem jakości i ilości wytwarzanego produktu;
- Nadzór nad procesem technologicznym w celu uzyskania gotowego produktu zgodnie z recepturą, procedurami zakładowymi, jakościowymi i procedurami bezpieczeństwa;
- Kontrola realizacji planu produkcji i informowanie przełożonego o jego wynikach;
- Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, sprzętu oraz o porządek na stanowiskach pracy;
- Przeprowadzanie okresowych szkoleń dla pracowników z zakresu przestrzegania dobrych praktyk higienicznych i produkcyjnych;
- Odpowiedzialność za dyscyplinę i bezpieczeństwo na swojej zmianie;
- Przestrzeganie wymogów i standardów BHP i Ppoż;

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: technologia żywienia, chemia spożywcza, biotechnologia;
- Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowana branża spożywcza;
- Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami;
- Dobra znajomość obsługi MS Office, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem;
- Dobra znajomość języka angielskiego,
- Zdolności przywódcze, organizacyjne i umiejętność współpracy;

Nasz Klient oferuje:
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
- Atrakcyjny system premiowy;
- Benefity pozapłacowe;
- Wiele ambitnych wyzwań i możliwości rozwoju;

Oferta dotyczy pracy stałej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV z nazwą stanowiska w temacie wiadomości, na adres: agata.gorska@springpoland.com.

Location

Tomaszów Mazowiecki

Contract type

Permanent

Branch

PWA - Warszawa - PP HUB - (PL), POLAND 223760900