Customer Service Specialist with Danish

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji dostarczającej usługi dla klientów z różnych branż, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
- Współpraca z dużymi firmami z branży logistycznej, finansowej, paliwowej oraz retail;
- Zapewnienie wsparcia za pomocą kontaktu telefonicznego oraz za pośrednictwem poczty e-mail;
- Rozpoznawanie sytuacji i rozwiązywanie zgłoszeń;
- Rejestracja informacji w systemie;
- Koordynacja wizyt serwisowych u klienta;
- Dbałość o wysoki poziom obsługi.

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka duńskiego;
- Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1;
- Otwartość do pracy w systemie zmianowym;
- Chęć do podnoszenia wiedzy i umiejętności;
- Postawa proaktywna i entuzjastyczna;
- Zdolność do pracy w dynamicznym międzynarodowym środowisku.

Klient oferuje:
- Pakiet szkoleń wdrożeniowych;
- Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
- Posiłek podczas zmiany nocnej;
- Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

Location

Warszawa

Contract type

Permanent

Branch

PWA - Warszawa - PP HUB - (PL), POLAND 223760900