Product Manager

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Project Manager

Zadania:

- Koordynacja, planowanie i nadzór nad montażem I instalacją u Klienta oferowanych produktów, w szczególności systemów przenośników i układów robotykowych;
- Kompleksowa obsługa i realizacja zleceń i zamówień;
- Odpowiedzialność za zakupy materiałów oraz negocjacje z dostawcami;
- Tworzenie raportów, analiz oraz dokumentacji;
- Podtrzymywanie relacji biznesowych z dotychczasowymi Klientami i rozwój sieci nabywców produktów firmy;
- Współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji zadań biznesowych, w tym zarządzanie zespołami roboczymi.

Wymagania:

- Wyższe wyksztalcenie techniczne lub ekonomiczne (Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Automatyka i Robotyka, Mechanika i Budowa Maszyn bądź pokrewne kierunki);
- Rozumienie systemów produkcyjnych, wiedza konstruktorska i projektowa w zakresie planowania produkcji;
- 3-5letnie doświadczenie w realizowaniu projektów z Klientami (preferowani Klienci z branży FMCG);
- Znajomość metodologii projektowej i doświadczenie w pracy na projektach;
- Bardzo dobra znajomość AutoCAD 2D oraz MS Project;
- Znajomość programu 3D Inventor będzie dodatkowym atutem;
- Znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym;
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołami roboczymi;
- Wielozadaniowość oraz samodzielność.

Nasz Klient oferuje:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku ;
- Atrakcyjny program szkoleń ;
- Dostęp do najlepszych praktyk, nowoczesnych procesów i narzędzi;
- Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny);
- Program Kafeteryjny (w tym kartę Multisport);
- Dużą niezależność i możliwość realizowania swoich pomysłów;
- Doskonałą atmosferę pracy w młodym zespole oraz bardzo dobre warunki pracy.

Location

Poznań

Contract type

Permanent

Branch

PPZ - Poznań - PP HUB - (PL), POLAND 061 853 67 63