Inżynier Sprzedaży

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

- Współpraca z innymi działami firmy w celu opracowania oferty;
- Poszukiwanie nowych rozwiązań i kreatywne podejście do problemów;
- Obsługa i przygotowywanie rozwiązań dopasowanych do Klientów na terenie całej Polski;
- Przygotowywanie ofert i sprzedaż systemów oraz produktów;
- Analiza i ocena ryzyka.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne;
- Wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn przemysłowych
- 4-5 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej;
- Bardzo dobra znajomość zagadnień technicznych ( w branży FMCG, Automotive, Pharma);
- Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;
- Umiejętność sporządzania raportów i analiz kosztów i rozwiązań technicznych;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- Wysoka kultura osobista i komunikatywność;
- Umiejętność pracy pod presją czasu;
- Kreatywność, decyzyjność i inicjatywa;
- Prawo jazdy kat. B;
- Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych.

Nasz Klient oferuje:

- Umowę o pracę;
- Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
- Atrakcyjny program szkoleń i dostęp do nowoczesnych narzędzi;
- Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny);
- Program Kafeteryjny (w tym kartę Multisport);
- Doskonałą atmosferę pracy w młodym zespole.

Location

Poznań

Contract type

Permanent

Branch

PPZ - Poznań - PP HUB - (PL), POLAND 061 853 67 63