Kierownik Działu Logistyki

Dla naszego Klienta, znanego producenta z branży automotive, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• Kompleksowe zarządzanie Działem Logistyki, Zakupów, Magazynów i Administracji;
• Nadzór, organizacja i optymalizacja pracy magazynów surowców oraz wyrobów gotowych;
• Optymalizacja procesu zakupów, redukcja kosztów, poszukiwanie alternatywnych źródeł dostaw, negocjowanie warunków;
• Nadzór, planowanie oraz realizacja budżetu działu;
• Odpowiedzialność za tworzenie i implementację procedur i procesów zakupowych funkcjonujących w firmie;
• Negocjowanie kontraktów z aktualnymi dostawcami;
• Odpowiedzialność za terminowe zapewnienie materiałów do produkcji,planowanie produkcji;
• Stała kontrola i poszukiwanie nowych dostawców;
• Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem siedziby spółki w tym hali produkcyjnej, zlecanie prac remontowych;
• Ciągłe doskonalenie, poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących procesy logistyczne i zakupowe;

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne bądź ekonomiczne);
• Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu działem logistyki zdobyte w firmie produkcyjnej;
• Doświadczenie w zarządzaniu magazynami, administrowaniem biura i budynkami produkcyjnymi;
• Doświadczenie w poszukiwaniu dostawców zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym oraz prowadzeniu negocjacji handlowych;
• Rozległa wiedza na temat procesu planowania produkcji i procedur zakupowych;
• Silnie rozwinięte kompetencje menedżerskie i przywódcze;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel);
• Wysokie umiejętność analityczne, umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu;
• Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy;

Nasz Klient oferuje:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
• Atrakcyjny system premiowy;
• Opiekę medyczną;
• Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód służbowy;
• Samodzielne stanowisko, wiele ambitnych wyzwań i możliwości rozwoju;

Oferta dotyczy pracy stałej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV z nazwą stanowiska w temacie wiadomości, na adres: agata.gorska@springpoland.com.

Location

Warszawa

Contract type

Permanent

Branch

PWA - Warszawa - PP HUB - (PL), POLAND 223760900