Kierownik Działu Technicznego

Dla naszego Klienta, znanego producenta z branży FMCG, poszukujemy Kandydatów do pracy w województwie mazowieckim na stanowisku:

Zakres obowiązków:
• Nadzór nad prawidłowym utrzymaniem ruchu w zakładach produkcyjnych, w szczególności nad pracą wszystkich urządzeń technicznych w celi zapewnienia bezawaryjnego przebiegu produkcji
• Zarządzanie personelem, aktywny rozwój pracowników, planowanie pracy zespołu;
• Prowadzenie nowych inwestycji i dokumentacji projektów;
• Dbałość o ciągłe, aktywne modyfikacje i udoskonalenia techniczne oraz planowanie i przeprowadzanie optymalizacji procesów technicznych;
• Zapewnienie konserwacji budynków i terenów zielonych na terenie zakładu oraz gospodarka mediami;
• Nadzór nad wymaganymi przepisami prawa i dopuszczaniem do eksploatacji maszyn, współpraca z urzędami i firmami zewnętrznymi w tym zakresie;
• Planowanie budżetu remontowego oraz kontrola i optymalizacja wydatków na utrzymanie ruchu w zakładzie;
• Koordynowanie spraw związanych z transportem wewnętrznym;
• Nadzór nad stosowaniem środków ochrony podczas wykonywania prac, przestrzeganiem zasad bhp;
• Kontrola i nadzór nad funkcjonowaniem magazynu technicznego oraz nad zakupem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych oraz zaopatrzeniem;
• Nadzór nad siecią IT oraz funkcjonowaniem sprzętu komputerowego;
• Przestrzeganie procedur systemu zarządzania jakością i bezpieczeństwa produkcji oraz prowadzenie szkoleń w tym zakresie;

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne;
• Wcześniejsze doświadczenie w zarządzaniu działem technicznym zdobyte w firmie z branży FMCG;
• Znajomość nowoczesnych technik zarządzania w przemyśle;
• Silnie rozwinięte kompetencje menedżerskie i przywódcze;
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• Bardzo dobra znajomość Windows, MS Office, mile widziana znajomość SAP;
• Wysokie umiejętność analityczne oraz bardzo dobra organizacja pracy;
• Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych;

Nasz Klient oferuje:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
• Atrakcyjny system premiowy;
• Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie;
• Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód służbowy;

Oferta dotyczy pracy stałej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV z nazwą stanowiska w temacie wiadomości, na adres: agata.gorska@springpoland.com.

Location

Mazowieckie

Contract type

Permanent

Branch

PWA - Warszawa - PP HUB - (PL), POLAND 223760900