OEM/FLI Key Account Manager

Nasz klient wiodący globalny producent lakierów, wyspecjalizowany w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży lakierów ciekłych i proszkowych poszukuje do swoich struktur:

Zadania:
-budowa, rozwój i utrzymanie długotrwałych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi z liderami opinii rynku OEM oraz FLI w Polsce
- współpraca operacyjna z przedstawicielami firm ubezpieczeniowych, leasingowych, car fleet management oraz kooperującymi z klientem firmami komercjalizującymi sieci lojalnościowe
- współpraca z zespołem handlowym
- współtworzenie efektywnej polityki handlowej w zakresie rozwoju sieci lojalnościowych oraz ich komercjalizacji do zdefiniowanych strategicznych segmentów rynkowych
- nadzór nad projektami digitalizacji oferty handlowej we współpracy z działem marketingu
- koordynacja projektów lojalnościowych zgodnie ze strategicznymi założeniami oraz celami
- współpraca i koordynacja działań zespołu handlowego oraz technicznego w zakresie realizacji zobowiązań projektów lojalnościowych (audyty, monitoring zakupów, szkolenia menadżerskie, handlowe oraz technologiczne)
- budowanie i implementacja standardów jakościowych w warsztatach pretendujących do członkostwa
w sieciach lojalnościowych
- doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu
- budowanie, koordynacja i nadzór nad rozwojem krótko i średnioterminowych projektów i planów rozwojowych w sieciach autoryzowanych stacji delarskich (OEM)
- bezpośrednia współpraca z międzynarodowym zespołem OEL/FLI w regionie EMEA

Oczekiwania:
-minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży i obsłudze klienta
- wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
- znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
- umiejętność efektywnego budowania relacji z klientem
- zaangażowanie oraz gotowość do podejmowania wyzwań
- determinacja i konsekwencja w realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych
- prawo jazdy kat. B
- znajomość pakietu MS Office
- zdolności interpersonalne: łatwość w nawiązywaniu kontaktów, dokładność i dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa w działaniu, komunikatywność, silna motywacja do pracy oraz rozwoju swoich umiejętności

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
- szkolenia wdrożeniowe (techniczne oraz sprzedażowe) oraz wsparcie merytoryczne w pierwszych miesiącach pracy
- możliwość uczestniczenia w promowaniu marki na arenie międzynarodowej
- możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażanie własnych pomysłów

Location

Warszawa

Contract type

Permanent

Branch

PWA - Warszawa - PP HUB - (PL), POLAND 223760900