Specjalista ds IT

Description

PGD/ITS/250817
Opis stanowiska
Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów z zakresu IT Przygotowanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej Tworzenie i rozwijanie oprogramowania na potrzeby firmy Nadzór nad prawidłową pracą urządzeń i oprogramowania Wymagania
Wykształcenie informatyczne lub pokrewne Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Podstawowa znajomość języka C# oraz gotowość do nauki Java i PHP Znajomość języka SQL Znajomość HTML Podstawowa znajomość administracji serwerów Windows i Linux Dodatkowym atutem będzie znajomość PLSQL i baz danych Oracle Oferujemy
Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie (70 lokalizacji w ponad 20 krajac, kilkanaście tysięcy użytkowników) Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do zajęć sportowych, liczne imprezy integracyjne dla pracowników i ich rodzin Możliwość awansu i doskonalenia zawodowego

Location

Włocławek

Contract type

Permanent

Availability

Full time

Branch

PGD - Gdańsk - PP HUB - (PL), POLAND 585207945