Szef Serwisu

Dla naszego Klienta, uznanej firmy zajmującej się produkcją wózków widłowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opiekę nad przekazaną grupą klientów i utrzymywanie istniejących kontaktów, realizację wyznaczonych planów oraz zabudowanie pozytywnego wizerunku Firmy na rynku.

Zakres obowiązków:
• Zarzadzanie powierzonym terenem pod kątem usług i produktów serwisowych.
• Odpowiedzialność za utrzymanie oraz wzrost sprzedaży (EBIT) usług i produktów serwisowych na powierzonym terenie.
• Utrzymywanie i budowanie dobrych relacji serwisowych z klientami na powierzonym terenie.
• Reprezentowanie firmy w kwestiach związanych z serwisem.
• Sprzedaż umów serwisowych i nadzór nad ich prawidłową realizacją.
• Rozpatrywanie reklamacji.
• Współtworzenie oraz wdrażanie akcji promocyjnych.

Oczekujemy:
• Otwartości na potrzeby klienta i nastawienia na efektywność.
• min. 2 letniego doświadczenia handlowego w sprzedaży produktów B2B i/lub B2C.
• Popartej doświadczeniem umiejętności organizacji i planowania pracy.
• Wysokiej komunikatywności i samodyscypliny.
• Umiejętności analitycznych oraz pracy pod presją czasu.
• Dynamizmu, kreatywności oraz samodzielności w rozwiązywaniu problemów i w realizacji nowych przedsięwzięć.
• Umiejętności budowania relacji interpersonalnych ze współpracownikami.
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego.
• Prawa jazdy kat. B popartego kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu samochodu.

Oferujemy:
• Stabilną, ciekawą pracę w dynamicznym środowisku z produktem należącym do ścisłej czołówki w swej branży.
• Możliwość związania się z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę.
• Szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne.
• Wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników.
• Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur krajowych i międzynarodowych.
• Pakiet socjalny (prywatna opieka lekarska, pakiet sportowy, pakiet kulturalny itp.)
• Narzędzia umożliwiające efektywną pracę (wysokiej klasy samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop etc.).

Location

Częstochowa

Contract type

Permanent

Branch

PPZ - Poznań - PP HUB - (PL), POLAND 061 853 67 63