Księgowa / Księgowy

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów/-ek otwartych na nowe wyzwania zawodowe. Zachęcamy do aplikowania na stanowisko:

Twoje zadania:
• Księgowanie faktur sprzedażowych, zakupowych oraz rozliczeń pracowniczych
• Terminowa realizacja operacji księgowych
• Wprowadzenie dokumentów księgowych do systemu
• Zamknięcie miesiąca
• Uzgadnianie faktur z podwykonawcami
• Analiza kontrolingowa kosztów i przychodów
• Tworzenie raportów finansowych
• Aktywny udział w pracach budżetowych

Idealny Kandydat/ka powinien charakteryzować się:
• Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości
• Wykształcenie wyższe z obszaru rachunkowości lub finansów
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
• Doskonała znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
• Dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości
• Umiejętność pracy w zespole
• Dokładność, sumienność, zdolności analityczne

Nasz klient oferuje Ci:
• Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
• Interesująca praca opierająca się o różnorodność zagadnień księgowych oraz analitycznych
• Benefity: wczasy pod gruszą, bony świąteczne,
• Rozwój zawodowy

Docenimy przesłane CV wraz z listem motywacyjnym, który przedstawi motywację do zmiany pracy oraz powie nam coś więcej na temat doświadczenia w obszarze księgowym.

Location

Warszawa

Contract type

Permanent

Branch

PWA - Warszawa - PP HUB - (PL), POLAND 223760900