Analityk Finansowy

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontroler Finansowy

Zakres obowiązków:

· Analiza i kontrola kosztów
· Przygotowywanie raportów dotyczących produkcji (koszty, wydajność, zasoby ludzkie)
· Udział w tworzeniu budżetów
· Współpraca z innymi działami firmy
· Nadzór nad procesem inwentaryzacji

Wymagania:

· Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, zarządzanie lub pokrewne)
· Doświadczenie na podobnym stanowisku
· Biegła znajomość Excela
· Mile widziana znajomość SAPA
· Umiejętność analitycznego myślenia
· Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

· Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
· Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
· Możliwość rozwoju zawodowego
· Bardzo miła atmosfera pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim i polskim z podaniem w tytule maila nr ref.:AF/09.2011 na adres ling.pwa@adecco.com.

Location

Kutno

Contract type

Permanent

Branch

PWA - Warszawa - PP HUB - (PL), POLAND 223760900