Reprezentant Regionalny -Area Representative

Dla naszego klienta, rozwojowej firmy z branży technologii żywności, poszukujemy kandydatów na stanowisko Area Representative. Jeżeli lubisz kontakt z klientem, potrafisz nawiązywać długotrwałe i pozytywne relacje, chcesz się rozwijać a sprzedaż i negocjacje nie maja dla Ciebie tajemnic to szukamy właśnie Ciebie!

Opis stanowiska:
- Sprzedaż produktów oferowanych przez firmę,
- Prezentacja produktów u klientów,
- Negocjacje,
- Budowa i aktualizacja baz klientów,
- Sporządzanie raportów i obsługa systemów CRM i ERP,
- Analiza potencjału sprzedażowego regionu,
- Realizacja celów sprzedażowych,
- Tryb pracy home-office,
- Wyjazdy służbowe– 40% czasu pracy, podróże krajowe (Śląsk, Małopolska)

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, mile widziane technologia żywności,
- Umiejętność i znajomość technik negocjacji,
- Nastawienie na potrzeby klienta oraz na wyniki,
- Samodzielność w działaniu, umiejętność stawiania sobie celów i ich realizacja,
- Znajomość systemów ERP i CRM,
- Obycie z wystąpieniami publicznymi,
- Posiadanie wiedzy dotyczącej produkcji żywności, znajomość rynku spożywczego,
- Minimum 2 lata na podobnym stanowisku,
- Znajomość języka angielskiego min. B1,
- Obsługa pakietu MS Office.

Oferujemy:
- Prace w ciekawej rozwijającej się firmie,
- Stałe wynagrodzenie + miesięczna prowizja od sprzedaży,
- Laptop i telefon służbowy,
- Samochód służbowy do użytku własnego,
- Ciekawe wyzwania zawodowe.

Location

Katowice

Contract type

Permanent

Branch

PKT - Katowice - PPHUB - (PL), POLAND 322536172