Kierownik Produkcji

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive mieszczącej się w Świebodzinie, poszukujemy kandydatów do jednego z działów na stanowisko:

KP/09/17

Zakres obowiązków:
- Nadzór nad całością procesu produkcji,
- Kierowanie zespołem podległych pracowników,
- Zapewnienie dbałości o powierzone maszyny i urządzenia;
- Odpowiedzialność za realizację produkcji na czas,
- Zarządzanie procesem planowania produkcji,
- Nadzór nad wskaźnikami realizacji planów produkcyjnych.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne,
- Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją,
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
- Znajomość zasad Lean Manufacturing,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym,
- Znajomość norm jakościowych.

Nasz Klient oferuje:
- Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Bogaty pakiet benefitów.

Location

Świebodzin

Contract type

Permanent

Branch

PPZ - Poznań - PP HUB - (PL), POLAND 061 853 67 63