Specjalista ds. Żywnościowych Regulacji Prawnych

Description

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Nr ref.: SRP/09/2017

Zakres obowiązków:
- Zapewnienie zgodności produktów z właściwymi regulacjami prawnymi obowiązującymi na rynku polskim i niemieckim w zakresie przetwórstwa spożywczego;
- Sprawdzanie/korygowanie etykiet – oznakowania produktów pod kątem prawnym, zgodnie z regulacjami obowiązującymi na docelowym rynku;
- Wsparcie w opracowywaniu informacji prawnych w odpowiedzi na zgłaszane wewnętrznie problemy w zakresie przetwórstwa spożywczego;
- Monitorowanie i bieżąca aktualizacja zmian w przepisach prawnych;
- Kontakty z dostawcami, urzędami nadzoru państwowego, stowarzyszeniami w zakresie zgodności z obowiązującymi wymogami UE i rynków krajowych/lokalnych w zakresie oznakowania produktów;
- Bezpośrednie raportowanie do centrali spółki w Niemczech.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu towaroznawstwa lub technologii przetwórstwa spożywczego;
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku o zbieżnym zakresie obowiązków;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny), mile widziana znajomość języka niemieckiego;
- Praktyczna znajomość standardów handlowych w obszarze żywności (m.in. IFS, BRC);
- Wysoki poziom zdolności komunikacyjnych (w mowie i piśmie);
- Umiejętność pracy równoległej nad kilkoma projektami i pod presją czasu;
- Zaangażowanie, dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły i umiejętność pracy w zespole.

Nasz Klient oferuje:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;
- Realne możliwości rozwijania kariery zawodowej w firmie będącej liderem na rynku;
- Stabilne zatrudnienie na ciekawym i odpowiedzialnym stanowisku w młodym i zaangażowanym zespole;
- Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. opieka medyczna).

Location

Poznań

Contract type

Permanent

Branch

PPZ - Poznań - PP HUB - (PL), POLAND 061 853 67 63