Specjalista ds. Marketingu z językiem angielskim

Dla międzynarodowo koncernu, produkującego dodatki żywnościowe dla szeroko rozumianego przemysłu spożywczego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu z jęz. angielskim
Miejsce pracy: okolice Grójca

Główne zadania na stanowisku:

- Przygotowywania prezentacji na spotkania z klientami (prezentacje firmy, trendy rynkowe i konsumenckie, prezentacje produktowo-koncepcyjne).
- Prowadzenie prezentacji u klientów podczas wizyt z handlowcami.
- Stała współpraca z Product Managerami i Działem R&D (nowe rozwiązania, trendy, technologia produkcji).
- Śledzenie i weryfikacja nowych rozwiązań pojawiających się w portfolio Firmy pod kątem lokalnych rozwiązań dla branży.
- Bieżące informowanie działu handlowego o pojawiających się nowych rozwiązaniach i możliwościach ich zastosowania.
- Inne działania marketingowe wspierające sprzedaż produktów z obszaru tzw. food (cukiernictwo, piekarnictwo, lodziarstwo, mleczarstwo).

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (lub studenci 5 roku) z zakresu marketingu
- Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 (mile widziany TOEIC)
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub zbliżone (kontakt z klientami)
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, w szczególności Power Point)
- Znajomość branży spożywczej, B2B, B2C
- Łatwość w tworzeniu treści – „lekkie pióro”
- Prawo jazdy kat. B
- Nastawienie na klienta
- Umiejętność zarządzania czasem i projektami

Oferujemy:

- Przyjazną atmosferę pracy oraz energiczny zespół współpracowników
- Możliwość rozwoju kompetencji w prężnej międzynarodowej firmie
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia

Location

Grójec

Contract type

Permanent

Branch

PWA - Warszawa - PP HUB - (PL), POLAND 223760900