Sales Representative - Medical Devices

Nasz klient wysoko wyspecjalizowany producent sprzętu medycznego stosowanego w ortopedii i traumatologii poszukuje:

Zadania:
-Promocja i sprzedaż sprzętu medycznego na określonym terenie
-Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
-Prezentacje sprzętu medycznego, udział w zabiegach
-Reprezentowanie firmy podczas targów i na konferencji
-Szkolenia z obsługi sprzętu
-Kontrola realizacji zamówień
-Śledzenie ogłoszeń przetargowych oraz współpraca w przygotowaniu ofert przetargowych

Wymagania:
-Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela medycznego w sprzęcie medycznym co najmniej 2 lata
-Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
-Wiedza praktyczna dotycząca przygotowywania i prowadzenia prezentacji
-Rzetelność i systematyczność w działaniu
-Wysoki poziom etyki i kultury biznesowej
-Nastawianie pozytywnie na osiąganie sukcesów

Oferta pracy przewiduje:
-Umowę o pracę
-Stałe wynagrodzenie miesięczne
-Nowoczesne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
-Samodzielność w działaniu i realną możliwość rozwoju w strukturze firmy oraz uzyskiwania wysokich dochodów

Location

Polska

Contract type

Permanent

Branch

PWA - Warszawa - PP HUB - (PL), POLAND 223760900