Koordynator BHP i Ochrony Środowiska

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy automotive mieszczącej się we Wrześni, poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
•Koordynowanie wdrożenia strategii i standardów na poziomie zakładu
•Weryfikacja zmian w przepisach prawa mających zastosowanie w zakładzie oraz ich wdrożenie
•Zapewnienie skutecznego i wydajnego wykorzystania zasobów oraz promowanie zdrowych, bezpiecznych i higienicznych warunków pracy
•Proaktywne doradztwo i wsparcie kadry kierowniczej w sprawach dotyczących ochrony środowiska oraz ochrony przed wypadkami
•Zarządzanie ryzykiem, w celu zapobiegania poważnym incydentom związanym z bezpieczeństwem pracy i środowiska
•Przewodzenie zakładowej komisji BHP w celu zwiększenia działań proaktywnych
•Wspieranie ekspertów w zakresie oceny nowych maszyn, urządzeń i procesów z punktu widzenia bezpieczeństwa i ergonomii oraz określenie obszarów do ulepszeń
•Monitorowanie poziomów zanieczyszczenia powietrza i hałasu, w celu zapewnienia zgodność z przepisami prawa

Wymagania:
•Wykształcenie wyższe technicze
•Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
•Wiedza nt. aktualnych przepisów z zakresu ochrony środowiska
•Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
•Znajomość norm jakościowych

Nasz Klient oferuje:
Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Bogaty pakiet benefitów.

Location

Września

Contract type

Permanent

Branch

PPZ - Poznań - PP HUB - (PL), POLAND 061 853 67 63