Area Sales Manager

Dla naszego Klienta, producenta pokryć dachowych z wieloletnim doświadczeniem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:
• Pozyskiwanie klientów na powierzonym terenie Europy Zachodniej oraz na terenie Czech i Słowacji;
• Budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami;
• Prezentacja produktów firmy oraz oferty handlowej;
• Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oczekiwania:
• Doświadczenie w sprzedaży i rozwijaniu rynku – mile widziane doświadczenie w branży budowlanej;
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
• Umiejętność prowadzenia negocjacji oraz prezentacji handlowych;
• Samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej;
• Prawo jazdy kat. B;
• Gotowość do podjęcia pracy w terenie oraz na zasadach home-office;
• Gotowość do zagranicznych podróży służbowych.

Oferta:
• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Pracę na samodzielnym stanowisku gwarantującym dużą swobodę działania;
• Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop, telefon.

Location

Home Office

Contract type

Permanent

Branch

PPZ - Poznań - PP HUB - (PL), POLAND 061 853 67 63