Distribution Manager CEE

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

• Bezpośrednie zarządzanie dystrybutorami i re-dystrybutorami;
• Ustalanie i monitorowanie wskaźników KPI’s, przygotowywanie działań naprawczych oraz wdrażanie nowych usprawnień;
• Ścisła współpraca z zespołem Wsparcia Franczyzobiorców;
• Systematyczna kooperacja z zespołem Zakupów, Łańcucha Dostaw w celu identyfikacji nowych projektów, które przyczynią się do efektywności Franczyzobiorców;
• Współpraca ze wszystkimi dystrybutorami celem harmonizacji procesów;
• Bieżąca komunikacja z partnerami biznesowymi, monitoring postępów w aktualnych projektach oraz przedstawianie raportów;
• Identyfikacja potencjalnych zagrożeń i przygotowywanie planów awaryjnych we współpracy z Działem Zakupów i Wsparcia Franczyzobiorców;
• Odpowiedzialność za monitorowanie i aktualizację europejskiego planu działania;
• Uczestniczenie w przetargach rynkowych;
• Praca nad wdrożeniami nowych dystrybutorów na wybrany rynek;
• Praca analityczna wspierająca Menadżera Rozwoju Łańcucha Dostaw;

Wymagania:

• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem;
• Wcześniejsze doświadczenie w pracy w środowisku Franczyzobiorców;
• Bogate doświadczenie zawodowe w obszarze Łańcucha Dostaw, Dystrybucji;
• Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami;
• Silnie rozwinięte umiejętności nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych;
• Wysokie umiejętność analityczne oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej;
• Rozwinięte umiejętności komunikacyjne na wszystkich poziomach działań biznesowych;
• Zdolność do analizy danych biznesowych, wyciągania wniosków oraz tworzenia nowych rozwiązań;
• Zdolność do skutecznego reagowania na wymagania zmieniającego się środowiska biznesowego;
• Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania częstych zagranicznych podróży służbowych;

Nasz Klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, w formie pracy zdalnej;
• Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
• Opiekę medyczną;
• Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód służbowy;

Oferta dotyczy pracy stałej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV z nazwą stanowiska w temacie wiadomości, na adres: agata.gorska@springpoland.com.

Location

Warszawa

Contract type

Permanent

Branch

PWA - Warszawa - PP HUB - (PL), POLAND 223760900