Kierownik Robót

Dla naszego Klienta, międzynarodowego generalnego Wykonawcy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
 Pełnienie funkcji Kierownika Robót w ramach prowadzonego projektu kubaturowego
 Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym oraz specyfikacją techniczną
 Organizowanie oraz nadzorowanie pracy Podwykonawców
 Bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej
 Sporządzanie obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
 Udział w procesie kontraktacji podwykonawców i zamówień materiałów budowlanych
 Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy

PROFIL KANDYDATA

 Wykształcenie wyższe techniczne
 Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Robót - warunek konieczny
 Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowalnymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń
 Doświadczenie zawodowe w zakresie budownictwa kubaturowego – przemysłowego lub komercyjnego
 Umiejętność obsługi programów MS Project i AutoCad
 Doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót
 Samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów

OFERTA

 Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
 Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
 Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny,
 Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

Location

Racibórz

Contract type

Permanent

Branch

PWA - Warszawa - PP HUB - (PL), POLAND 223760900