Księgowa/Księgowy

Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko
PWR/10/1
Zakres obowiązków:
Weryfikacja, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych Księgowanie dokumentów Bieżąca kontrola zapisów księgowych i uzgadnianie kont rozrachunkowych Księgowanie wyciągów bankowych Sporządzanie deklaracji podatkowych Wymagania: Wykształcenie średnie/wyższe (preferowane wykształcenie o specjalności rachunkowość) Doświadczenie na podobnym stanowisku Znajomość aktualnie obowiązujących przepisów podatkowych i zasad rachunkowości Praktyczna znajomość Excel’a Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole Wysokie zaangażowanie, samodzielność, dokładność, rzetelność i dobra organizacja pracy Ukończone kursy zawodowe będą dodatkowym atutem Znajomość języka angielskiego na poziomie m.in. dobrym Klient zaoferuje Ci:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wykonywanych obowiązków Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Możliwość zdobywania doświadczenia w gronie profesjonalistów

Location

phil

Contract type

Permanent

Branch

PWA - Warszawa - PP HUB - (PL), POLAND 223760900