Sales Manager

Description

Dla naszego Klienta poszukujemy:

SALES MANAGER miejsce pracy Bielsko-Biała

Oferujemy:
• Prestiżową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• System szkoleń,
• Profesjonalne narzędzia pracy,
• Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego,
• Umowę o pracę,
• Przyjazną atmosferę,
• Szeroki pakiet socjalny (Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe).

Oczekujemy:
• Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej,
• Potwierdzonego sukcesami doświadczenia w sprzedaży,
• Doskonałej organizacji pracy i skuteczności w działaniu,
• Silnej motywacji wewnętrznej,
• Umiejętność prowadzenia spotkań i rozmów handlowych z klientami,
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
• Gotowość do podróży handlowych na terenie Europy,
• Prawo jazdy kat. B.

Opis stanowiska:
• Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych z kluczowymi klientami z Europy – głównie praca stacjonarna,
• Przygotowanie ofert handlowych,
• Prowadzenie negocjacji,
• Współtworzenie strategii sprzedaży produktów firmy,
• Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
• Monitoring rynku oraz aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych,
• Budowanie silnej pozycji Firmy w Polsce i na Świecie.

Location

Bielsko-Biała

Contract type

Permanent

Branch

PKT - Katowice - PPHUB - (PL), POLAND 322536172