IT Specialist

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która w związku z dynamicznym wzrostem, poszukujemy doświadczonej, zaangażowanej w swoją pracę osoby na stanowisko:

Zadania:
- Zapewnienie bezpieczeństwa systemów oraz sieci IT.
- Wspieranie użytkowników systemów IT.
- Diagnostyka problemów ze sprzętem IT i oprogramowaniem.
- Testowanie i udział w wewnętrznych projektach IT.
- Tworzenie dokumentacji IT w języku polskim i angielskim.
- Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnym.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, preferowane: informatyka.
- Dobra znajomość języka angielskiego.
- Doświadczenie w tworzeniu procedur bezpieczeństwa IT.
- Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
- Bardzo dobra znajomość systemów serwerowych i klienckich z rodziny Windows.
- Dobra znajomość sieciowych rozwiązań CISCO.
- Dobra znajomość rozwiązań VMware.
- Doświadczenie we wspieraniu użytkowników końcowych.
- Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu Linux, WordPress, Siemens PLM, języków skryptowych.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Pracę w miłej atmosferze z profesjonalnym zespołem IT.
- Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w stale rozwijającej się międzynarodowej organizacj.

Location

Oława

Contract type

Permanent

Branch

PWR - Wrocław - PP HUB - (PL), POLAND 713447461