Samodzielna/-y Księgowa/-y z j.angielskim

Samodzielna/-y Księgowa/-y ze znajomością języka angielskiego

Opis stanowiska:
•współpraca z Urzędem Skarbowym, ZUS oraz bankami,
•księgowanie dokumentów spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami polskiej ustawy o rachunkowości oraz US GAAP,
•kontrola i monitorowanie należności,
•bieżąca kontrola nad rozrachunkami z odbiorcami,
•bieżąca kontrola przebiegu rozliczeń podatkowych,
•weryfikacja zapisów AP/AR księgowanych przez Shared Service Center.

Oferujemy:
•atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazna atmosfera pracy,
•prestiżową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
•indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego,
•umowę o pracę.

Oczekujemy:
•wyższego wykształcenia w zakresie ekonomii lub finansów,
•doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości lub finansach,
•język angielski na poziomie komunikatywnym.

Location

Tychy

Contract type

Permanent

Branch

PKT - Katowice - PPHUB - (PL), POLAND 322536172