Specjalista ds. Środków Trwałych

Description

Oczekujemy :
•doświadczenie w obszarze środków trwałych w firmie produkcyjnej,
•znajomość przepisów związanych z gospodarowaniem składnikami majątkowymi i ich ewidencji,
•doświadczenie w pracy z US-GAAP będzie dużym atutem,
•praktyczne doświadczenie związane z pracą ze środkami trwałymi i/lub rozliczania inwestycji,
•bardzo dobra znajomość MS Excel,
•komunikatywna znajomość języka angielskiego,
•wykształcenie wyższe w zakresie ekonomia, finanse, rachunkowość etc.

Opis stanowiska :
•prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczanie amortyzacji,
•likwidacja, przeniesienie środków trwałych zgodnie z obowiązującymi procedurami,
•analiza środków trwałych w budowie (bezpośredni kontakt z liderami projektów inwestycyjnych),
•udział w zamykaniu miesiąca dla środków trwałych – prowadzenie raportów, rozliczeń i sprawozdań,
•rozliczanie inwestycji we współpracy z innymi działami firmy,
•koordynowanie spraw związanych ze zbyciem składników majątku jednostki,
•przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych dla celów US GAAP i statutory,
•współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi audytorami.

Oferujemy:
•atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazna atmosfera pracy,
•prywatną opiekę medyczną,
•umowę o pracę.

Location

Rybnik

Contract type

Permanent

Branch

PKT - Katowice - PPHUB - (PL), POLAND 322536172