Area Sales Manager – branża przemysłowa

Dla naszego Klienta z branży ochrony środowiska i bezpieczeństwa magazynowania substancji niebezpiecznych poszukujemy Specjalisty na stanowisko:
(region: dolnośląski, opolski, śląski istnieje możliwość konfiguracji z małopolskim)

Zadania:
•Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych kluczowych klientów,
•Budowanie długoterminowych relacji biznesowych,
•Współtworzenie strategii sprzedaży produktów firmy,
•Przygotowanie ofert handlowych,
•Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
•Profesjonalne doradztwo i szkolenie kontrahentów,
•Monitoring rynku oraz aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych,
•Budowanie silnej pozycji Firmy w Polsce i na Świecie.

Nasz Klient oferuje:
•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie stawiającej na komfort pracy i rozwój pracowników
•Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy,
•Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy,
•Dobrą organizację logistyki i dostaw wewnątrz firmy,
•Duże wsparcie w okresie wdrożenia oraz w trakcie pracy.

Od kandydatów oczekujemy:
•Wysokiej kultury osobistej,
•Potwierdzonego sukcesami doświadczenia w sprzedaży,
•Doskonałej organizacji pracy i skuteczności w działaniu,
•Umiejętności prowadzenia spotkań i rozmów handlowych z klientami,
•Znajomości języka angielskiego,
•Gotowości do pracy w systemie home office (w tygodniu 2-3 dni na spotkaniach z klientami)
•Prawo jazdy kat. B.

Location

Katowice

Contract type

Permanent

Branch

PKT - Katowice - PPHUB - (PL), POLAND 322536172