Specjalista ds. Obsługi Sklepu Internetowego

Description

Zadania:

- Rozwój sprzedaży produktów firmy na Słowacji;
- Kompleksowa obsługa sklepu internetowego na rynku słowackim;
- Współpraca z portalami internetowymi, społecznościowymi, wydawcami oraz programami partnerskimi;
- Przygotowywanie wycen dla klientów B2B;
- Tworzenie i prowadzenie efektywnych kampanii promocyjnych we wszystkich możliwych źródłach przekazu elektronicznego;
- Współpraca z dostawcami rozwiązań IT, kreowanie potrzeb i atrakcyjnych funkcjonalności;
- Kreatywne tworzenie strategii i rozwiązań mających na celu rozwój sprzedaży poprzez sklepy internetowe.

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka słowackiego;
- Dobra znajomość języka angielskiego i/lub polskiego;
- Znajomości zagadnień związanych z promocją i sprzedażą w Internecie lub chęć do ich nauki;
- Doświadczenia w obsłudze klienta, obsłudze sklepu internetowego, sprzedaży lub marketingu;
- Wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
- Chęć do pracy i determinacji w realizacji zadań i projektów.

Nasz Klient oferuje:

- Komfortowe warunki pracy w międzynarodowym środowisku w Poznaniu;
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- Stałe wynagrodzenie oraz część premiową uzależnioną od wyników;
- Bardzo duże możliwości rozwoju i wiele szkoleń specjalistycznych;
- Możliwość korzystania z ubezpieczenia zdrowotnego;
- Pomoc w ewentualnej przeprowadzce oraz możliwość uzyskania mieszkania służbowego.

Location

Poznań

Contract type

Permanent

Branch

PPZ - Poznań - PP HUB - (PL), POLAND 061 853 67 63