Ekspert ds. Rozwoju i Szkoleń / Talent Development

Ekspert ds. Rozwoju i Szkoleń / Talent Development Coordinator / HR Business Generalist

Zadania:
-Tworzenie kontentu i prowadzenie szkoleń wewnętrznych związanych z rozwojem umiejętności menedżerskich i interpersonalnych
-Planowanie i realizacja rocznych planów rozwoju pracowników w modelu 70/20/10
-Tworzenie i realizacja katalogu szkoleń wewnętrznych
-Tworzenie i prowadzenie programów talent management
-Tworzenie programów Stażowych i rozwoju HIPO
-Współpraca z firmami szkoleniowymi oraz osobami prowadzącymi szkolenia wewnętrzne
-Współpraca z Centralą w celu implementacji programów korporacyjnych

Oczekiwania:
-Co najmniej 3-5 lat doświadczania w dziale rozwoju i szkoleń:
-Znajomość j.angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
-Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów szkoleniowych/rozwojowych;
-Wykształcenie wyższe (ZZL, psychologia, socjologia)
-Operatywność, dynamika w działaniu, nastawienie na cel;
-Doskonałe zdolności komunikacyjne, wysoka kultura osobista;
-Doświadczenie trenerskie będzie dodatkowym atutem!

Oferujemy:
-Umowę o pracę;
-Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o silnej pozycji na rynku;
-Atrakcyjne wynagrodzenie;
-Możliwości rozwoju w zależności od osiąganych rezultatów;
-Atrakcyjny pakiet benefitów;

Location

Warszawa

Contract type

Permanent

Branch

PWA - Warszawa - PP HUB - (PL), POLAND 223760900