Kierownik Wydziału Montażu

Dla naszego Klienta obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Kontrola i zapewnienie realizacji planów produkcyjnych zgodnie z założeniami jakościowymi i ilościowymi;
Efektywne zarządzania podległym zespołem - organizacja i nadzór;
Organizacja pracy działu produkcji;
Prowadzenie bieżącej dokumentacji produkcyjnej;
Odpowiedzialność za jakość produkcji;
Optymalne wykorzystywanie materiałów produkcyjnych i surowców;
Wdrażanie usprawnień mających na celu ciągłe podwyższanie jakości produktów;
Współpraca z innymi działami firmy;

Oczekiwania:
Min 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych z branży automotive /AGD/ elektryki/ mechaniki;
Min roczne doświadczenie pracy na wydziale montażu;
Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem;
Znajomość Metodologii Lean Manufacturing;
Znajomość systemów zarządzania jakością;

Oferujemy:

Realną możliwość rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji w oparciu o dostęp do najnowszych maszyn i urządzeń;
Stabilną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży;
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy;
Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie, bony świąteczne;
Możliwości szkoleń i dalszego rozwoju w ramach struktury firmy;

Oferta dotyczy pracy stałej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o przesłanie CV na adres: agata.gorska@springpoland.com

Location

Białystok

Contract type

Permanent

Branch

PWA - Warszawa - PP HUB - (PL), POLAND 223760900