Inżynier Procesu

Dla naszego klienta, międzynarodowej, silnie rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

PWR/PMO/112017/IP

Zakres obowiązków:
- Odpowiedzialność za proces produkcyjny i wdrażanie narzędzi lean manufacturing na wskazanym obszarze
- Proponowanie działań optymalizacyjnych i wdrażanie rozwiązań na podstawie wniosków z raportów i analiz metod produkcji
- Ścisła współpraca z działami produkcji, utrzymania ruchu i zakupów w celu realizacji bieżących zadań
- Praca z dokumentacją techniczną
- Realizacja innych działań zespołu inżynieringu

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (również w ramach stażu)
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Dobra znajomość rysunku technicznego
- Mile widziana znajomość metod i narządzi z zakresu Lean Manufacturing
- Samodzielność, inicjatywa, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Oferujemy:
- Samodzielną i ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjny pakiet benefitów
- Możliwości rozwoju w zakresie wdrażania narzędzi Lean

Location

Sulęcin

Contract type

Permanent

Branch

PWR - Wrocław - PP HUB - (PL), POLAND 713447461