Inżynier Konstruktor / Design Engineer

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, o stabilnej pozycji na rynku, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Inżynier Konstruktor
PWR/PMO/112017/IK

Zakres zadań stojący przed osobą na tym stanowisku:
- Analiza proponowanych przez Klienta konstrukcji, specyfikacji, instrukcji oraz innych danych dotyczących produktów w celu oceny możliwości i kosztów produkcji
- Wprowadzanie modyfikacji w konstrukcji produktu
- Wdrażanie nowych projektów do produkcji
- Projektowanie rozwiązań produktu w zgodności z założeniami Klienta
- Tworzenie finalnej dokumentacji technicznej - rysunków i specyfikacji

Oczekiwania wobec Kandydata:
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Doświadczenie pracy konstruktora/ projektanta/ inżyniera R&D i pokrewne
- Doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej
- Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- Znajomość rysunku technicznego – warunek konieczny

Oferujemy:
- Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość pracy na kluczowym dla firmy stanowisku
- Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie w międzynarodowych projektach
- Pracę pełną wyzwań i wspaniałą atmosferę
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Szeroki wachlarz świadczeń socjalych i benefitów pozapłacowych

Location

Sulęcin

Contract type

Permanent

Branch

PWR - Wrocław - PP HUB - (PL), POLAND 713447461