Project Manager

Description

Opis stanowiska:

Zarządzanie projektem budowlanym zgodnie z warunkami umowy, harmonogramem projektu, wymaganiami klienta i zapewnienie jego terminowego wykonani
Budowanie i utrzymywanie relacji z Llientem, udział w spotkaniach z Inwestorem
Koordynacja prac zespołu
Bieżące zarządzanie budżetem budowy
Raportowanie stanu zaawansowania projektu i robót oraz aktywny udział w kontroli budżetowej
Nadzór nad dokumentacją techniczną, prawną i finansową projektu
Rozliczenie końcowe budowy i przygotowanie obiektu do przejęcia przez serwis gwarancyjny

Wymagania:

Wykształcenia wyższego technicznego – kierunek budownictwo
Minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, przy realizacji projektów mieszkaniowych i/lub przemysłowych
Doświadczenia w prowadzeniu negocjacji z Klientami i podwykonawcami oraz w sporządzaniu wycen.
Bardzo dobrej znajomości procesu inwestycyjnego, kwestii administracyjnych, finansowych i prawnych związanych z zarządzaniem projektami budowlanymi
Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu
Bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
Znajomości języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację.
Mobilności geograficznej, gotowości do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

Zatrudnienie w stabilnej organizacji,
Narzędzia do pracy, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie,
Możliwość rozwoju zawodowego i pracę przy prestiżowych projektach.

Location

Warszawa, POLAND

Contract type

Permanent

Branch

PWA - Warszawa - PP HUB - (PL), POLAND 223760900