Lider Projektu

Zakres zadań stojących przed osobą pracującą na tym stanowisku:
- Prowadzenie nowych projektów dla kluczowych klientów biznesowych. Odpowiedzialność za kontakt z klientem.
- Bycie liderem dla podległego zespołu projektowego.
- Współpraca z działem sprzedaży, marketingu, produkcji oraz zakupów w trakcie prowadzania projektu.
- Tworzenie nowych rozwiązań technologicznych produktów w konsultacji z Klientem w odpowiedzi na jego zapotrzebowanie.
- Wykonywanie kosztorysu i odpowiedzialność za budżet projektu.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
- Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
- Doświadczenie w prowadzeniu projektów dla klientów korporacyjnych.
- Praca w branży motoryzacyjnej, medycznej lub AGD będzie dodatkowym atutem.
- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne wykorzystywane w pracy z klientem.
- Wykształcenie wyższe techniczne.
- Gotowość do podróży służbowych.

Nasz Klient oferuje:
- Możliwość pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej na kluczowym dla funkcjonowania firmy stanowisku.
- Stabilne warunki współpracy – w oparciu o umowę o pracę w nastawieniu na nawiązanie długotrwałej współpracy.
- Możliwość rozwoju dzięki wsparciu merytorycznego starszych stażem kolegów.
- Konkurencyjne wynagrodzenie.
- Liczne dodatki poza płacowe – rozwinięty fundusz socjalny, pakiet szkoleń językowych i specjalizacyjnych, prywatną opiekę medyczną.
- Roczną premię uzależnioną od uzyskanych wyników.

Location

Wrocław, POLAND

Contract type

Permanent

Branch

PWR - Wrocław - PP HUB - (PL), POLAND 713447461