Lider Procesu

Zakres zadań stojacych przed osobą pracującą na tym stanowisku:
- Planowanie, organizowanie i kontrola pracy podległego zespołu inżynierów procesu,
- Odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych i optymalnego poziomu wydajności
- Zapewnienie ciągłości pracy w wyznaczonym obszarze
- Aktywne uczestnictwo w działaniach optymalizacyjnych w wyznaczonym obszarze
- Współpraca z innymi liderami oraz innymi jednostkami organizacyjnymi

Oczekiwania wobec Kandydatów:
- Znajomość zautomatyzowanych procesów produkcyjnych
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- Mile widziana znajomość SAP
- Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
- Umiejętność organizowania pracy i wyznaczania priorytetów
- Znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

Nasz Klient oferuje:
- Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie, w oparciu o umowę o pracę
- Dobrą atmosferę pracy
- Pakiet benefitów
- Możliwość rozwoju swoich umiejętności i zdobycia wiedzy
- Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy w strukturach międzynarodowych

Location

Wrocław, POLAND

Contract type

Temporary

Branch

PWR - Wrocław - PP HUB - (PL), POLAND 713447461