Sales Manager

Description

Dla naszego międzynarodowego klienta poszukujemy:

Opis stanowiska:
▪ nawiązywanie i rozwój kontaktów handlowych,
▪ poszukiwanie nowych partnerów
▪ budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
▪ finalizowanie kontraktów handlowych, ▪ realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych,
▪ budowanie dobrego wizerunku firmy.

Wymagania:
▪ wykształcenie wyższe
▪ bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
▪ doświadczenie w sprzedaży produktów ekskluzywnych, z segmentu premium o milionowej wartości –warunek konieczny
▪ wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
▪ dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją,
▪ zaangażowanie, kreatywność, samodzielność i przedsiębiorczość,
▪ wysoka kultura i etyka biznesowa

Oferujemy:
▪ rozwój w międzynarodowej firmie o znanym brandzie
▪ szkolenia produktowe
▪ możliwości rozwoju i zdobywania doświadczenia
▪ UMOWĘ PARTNERSKĄ

Location

Warszawa

Contract type

Manager

Availability

2019-06-05

Branch

Warszawa, Spring Poland