DIGITAL & E-COMMERCE MANAGER

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta z branży wysokich technologii, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Współuczestnictwo w tworzeniu strategii obecności marki w sieci
  • Rozwój sprzedaży D2C (direct to consumer) na platformach sprzedażowych
  • Zarzadzanie witryną Firmy
  • Planowanie i realizowanie kampanii online nakierowanych na realizacje „twardych” celów sprzedażowych
  • Zapewnienie spójności we wszystkich etapach ścieżki zakupowej Klienta
  • Monitoring efektywności, optymalizacja konwersji oraz rozwój mechanizmów sprzedażowych
  • Produkcja i syndykacja materiałów E-commerce
  • Budowa i zarządzanie zespołem Specjalistów oraz Partnerów zewnętrznych
Wymagania:
  • Doświadczenie w utrzymaniu i rozwijaniu platformy e-commerce (tworzenie wymagań biznesowych i współpraca z zewnętrznym dostawcą) – kryterium kluczowe
  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w obszarze E-commerce – będzie dodatkowych atutem
  • Umiejętność budowania strategii komunikacji, kanałów sprzedaży, rozwoju kompetencji w oparciu o założenia i cele biznesowe
  • Umiejętność zarządzania budżetem w bardzo dynamicznie zmieniającym się otoczeniu
  • Umiejętność budowania partnerskich relacji z dostawcami przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu wymagań
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i integrowania jego pracy z rytmem i zakresem pracy całej organizacji
  • Sprawność egzekucyjna i poszukiwanie rozwiązań dla pojawiających się wyzwań
  • Proaktywność w działaniu oraz inicjowaniu rozwiązań, usprawnień
  • Otwartość do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku i podejmowania nowych wyzwań

Location

Warszawa

Contract type

Manager

Availability

2019-06-06

Branch

Warszawa, Spring Poland