Customer Support Coordinator/Specialist with German

Description

Obowiązki:

  • Współpraca z grupą projektową oraz koordynacja indywidualnych rozwiązań dla Klientów
  • Kontakt z grupą projektową po stronie klienta w języku niemieckim (agencje kreatywne, logistyka, magazyn itp.)
  • Raportowanie bieżących działań i prowadzenie bazy danych klientów
  • Sporządzanie prezentacji handlowych
  • Obsługa korespondencji handlowej

Wymagania:

  • Obowiązkowo: bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Minimum 2 lata doświadczenia w dziale obsługi Klienta biznesowego lub w pracy projektowej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Inicjatywa, kreatywność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • System szkoleń dla nowych pracowników

Location

Warszawa

Contract type

Specialist

Availability

2019-05-23

Branch

Warszawa, Spring Poland