Analityk biznesowy

Description

Obowiązki:

  • Analiza danych biznesowych, odchyleń do budżetu i prognoz;
  • Raportowanie finansowe do centrali, prognozowanie i budżetowanie w ramach obsługiwanego kontraktu/ów;
  • Zarządzanie rezerwami na koszty/przychody;
  • Współpraca z działem księgowości;
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych i prawnych;
  • Opracowywanie oraz udoskonalanie raportów lokalnych;
  • Wdrażanie i rozwijanie narzędzi informatycznych wspierających raportowanie;
  • Przygotowywanie analiz Ad-hoc.

Wymagania:
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w obszarze analizy finansowej;
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse lub pokrewne);
  • Bardzo dobra programów MS Excel, VBA;
  • Dobra znajomość języka SQL;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie i inicjatywa;
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w inspirującym środowisku biznesowym;
  • Ciekawą pracę w zagranym zespole;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i komfortowe miejsce pracy;
  • Opiekę medyczną, dopłata do karty Multisport, ubezpieczenia.

Location

Warszawa

Contract type

Specialist

Availability

2019-12-02

Branch

Warszawa, Spring Poland