Starsza Księgowa, specjalizacja podatkowa

Dla firmy z branży usługowej poszukujemy osoby na stanowisko Starszej Księgowej, która specjalizuje się w obszarze podatkowym. Stanowisko to łączy funkcję samodzielnej księgowej oraz doradcy podatkowego w ramach grupy spółek. Poszukujemy kandydatów nastawionych na rozwój, poszukiwanie nowych rozwiązań, z energią do działania i dalszego kształcenia się.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad wybranymi procesami księgowymi w pełnym obsarze księgowości;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT i VAT;
  • Śledzenie aktualnych zmian podatkowych, analiza i dostosowanie do potrzeb organizacji;
  • Raportowanie do instytucji zewnętrznych US, GUS;
  • Weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • Wsparcie w optymalizacji i usprawnianiu procesów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość);
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w księgowości;
  • Bardzo dobra i bieżąca znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości prawa podatkowego (CIT, VAT);
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1+);
  • Znajomość programów księgowych będzie dodatkowym atutem (np. Navision, Optima, Oracle, SAP).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju w zgranym zespole;
  • Szkolenia branżowe, nowe wdrożenia w obszarze narzędzi;
  • Komfortowe miejsce pracy w nowym biurze;
  • Pakiet opieki medycznej, dopłatę do karty sportowej;
  • Wsparcie konsultantki Spring Professional podczas procesu rekrutacyjnego.

Location

Warszawa

Contract type

Specialist

Availability

2019-11-18

Branch

Warszawa, Spring Poland