Machine Learning Engineer

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Machine Learning Engineer

Opis Stanowiska:

  • Opracowanie i szkolenie skalowalnych modeli uczenia maszynowego z wykorzystaniem standardowych ram branżowych;
  • Praca nad eksploracją danych, przetwarzaniem oraz inżynierią funkcji;
  • Opracowanie przypadków testowych i automatyzacji modelu uczenia maszynowego i protoków danych;
  • Współpraca z zespołem Data Scientist nad opracowaniem i operacjonalizacją modeli uczenia maszynowego.

Profil Kandydata:
  • Wykształcenie informatyczne, elektroniczne, telekomunikacyjne lub z dziedzin pokrewnych;
  • Praktyczna znajomość ram uczenia maszynowego, np. Keras, TensorFlow, Sklearn, Scipy lub ich odpowiedniki Matlab lub R w ramach przetwarzania danych na dużą skalę;
  • Doświadczenie w uczeniu maszynowym stosowanym w nadzorowanych i nienadzorowanych technikach uczenia się z danymi o dużych wymiarach z wykorzystaniem algorytmów;
  • Doświadczenie w językach takich jak Java, Python 3 i SQL;
  • Doświadczenie w bibliotekach uczenia maszynowego oraz platformach tj. Apache Spark, TensorFlow, Keras, itp.;
  • Duże doświadczenie z relacyjnymi oraz nierelacyjnymi bazami danych;
  • Język angielski za poziomie zaawansowanym.

Klient oferuje:
  • Umowa o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i świadczenia
  • Karty lunchowe
  • Kursy językowe
  • Międzynarodowe podróże służbowe w ramach szkoleń
  • Pakiet treningowy do dalszego doskonalenia umiejętności trudnych i miękkich
  • Biuro w centrum Krakowa

Location

Kraków

Contract type

Specialist

Availability

2020-03-20

Branch

Kraków, Spring Poland