BI Developer

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko BI Developer

Opis Stanowiska

  • Projektowanie i programowanie struktur Hurtowni Danych (model Kinball, BDW);
  • Projektowanie i programowanie zadań ETL w aplikacji Infosphere Data Stage;
  • Praca z bazami danych Oracle, MS SQL;
  • Praca z aplikacjami Business Intelligence (np. IBM Cognos, Power BI);
  • Wsparcie produkcyjne Hurtowni Danych i aplikacji Business Intelligence;
  • Praca w samo-organizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)
  • Zapewnienie integralności danych i skutecznej weryfikacji raportów;
  • Proponowanie innowacji skoncentrowanych na wizualizacji danych i analizie;
  • Praca z relacyjnymi bazami danych.

Profil kandydata
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS SQL Server (SQL, SSIS, SSAS);
  • Umiejętność projektowania hurtownie danych oraz procesy ETL;
  • Praktyczna wiedza z Tableau, QlikView, QlikSense, Power BI;
  • Doświadczenie w pracy z klientami w zakresie analiz i tworzenia testów;
  • Tworzenie oraz modyfikacje raportów/dashboardów w narzędziu Power BI Report Server;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

Oferujemy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w organizacji doceniającej inicjatywę i kreatywność;
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach i rozwijania swoich umiejętności;
  • Udział w firmowych wydarzeniach sportowych, konkursach i eventach wewnętrznych;
  • Przyjazną atmosferę pełną wzajemnego szacunku i wsparcia;
  • Brak formalnego ubioru;
  • Szeroka oferta szkoleń z możliwym współfinansowaniem;
  • Wewnętrzne wydarzenia rozwojowe: konferencje, spotkania, społeczności.

Location

Kraków

Contract type

Specialist

Availability

2020-03-20

Branch

Kraków, Spring Poland