Penetration Testing Engineer - Pentester

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy tworzącej nowoczesne rozwiązania IT poszukujemy Pentestera

Opis Stanowiska:

  • Przeprowadzanie wydajność testów penetracyjnych w obszarach tj. (systemy, bazy danych, aplikacje internetowe, urządzenia mobilne, aplikacje mobilne, chmury),
  • Modelowanie zagrożeń / przegląd architektury bezpieczeństwa,
  • Identyfikowanie i wykorzystywanie luk w zabezpieczeniach w wielu systemach w różnych sytuacjach,
  • Pomoc w identyfikacji technologii wymaganej do wykonywania funkcji Red Team,
  • Opracowywanie procesów, procedur i harmonogramów testów,
  • Opracowanie skryptów i programów do automatyzacji testów penetracyjnych.

Profil Kandydata:
  • Doświadczenie w wykonywaniu testów penetracyjnych,
  • Znajomość zasad działania aplikacji webowych i aplikacji mobilnych,
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów operacyjnych Linux / Windows, baz danych, aplikacji i sieci,
  • Dobrą znajomość mechanizmów powstawania luk w aplikacjach webowych tj. SQL Injection, Cross-Site Scripting i innych zamieszczonych na liście OWASP,
  • Doświadczenie w pracy we wszystkich fazach testów penetracyjnych,
  • Znajomość metodologii testowania bezpieczeństwa Open Source (OSSTMM) oraz OWASP,
  • Mile widziane certyfikaty OSCP, OSWP, CISSP, CEH, GXPN, GWAPT, GAWN, GMOB.

Klient oferuje:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Prywatna opieka medyczna i stomatologiczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Budżet szkoleniowy,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Elastyczne godziny pracy (zazwyczaj dzień zaczyna się od 7-10),
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, nowy sprzęt),
  • Swobodna atmosfera pracy,
  • Wiele imprez integracyjnych.

Location

Kraków

Contract type

Specialist

Availability

2020-03-20

Branch

Kraków, Spring Poland