Database Administrator

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Database Administrator

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie baz danych Oracle;
  • Tworzenie kopii zapasowych baz danych;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów;
  • Monitorowanie i utrzymywanie dostępności i funkcjonalności serwerów aplikacyjnych;
  • Automatyzowanie procesów.

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako administrator baz danych Oracle;
  • Znajomość Oracle DataGuard, Oracle RAC;
  • Znajomość systemu Linux;
  • Znajomość j. skryptowych lub narzędzi do automatyzacji;
  • Mile widziana znajomość baz danych Oracle (18c, 19c) i Cassandra;
  • Mile widziana znajomość narzędzi z zakresu CI/CD;
  • Mil widziana znajomość Tomcat, Nginx;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1).

Klient oferuje:
  • Pracę przy międzynarodowych projektach;
  • Premie kwartalne oraz roczne;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Budżet szkoleniowy;
  • Dostęp do najnowszych technologii;
  • Bogaty pakiet benefitów.

Location

Warszawa

Contract type

Specialist

Availability

2020-03-31

Branch

Warszawa, Spring Poland