SIEM Engineer

Dla naszego Klienta z Katowic szukamy osoby na stanowisko SIEM Engineer

Zakres obowiązków:

  • Monitoring bezpieczeństwa – analiza logów.
  • Utrzymanie kontentu, reguł w obszarze bezpieczeństwa i dostosowanie ich do standardów przy użyciu rozwiązań klasy SIEM.
  • Wdrażania rozwiązań klasy SIEM.
  • Modelowanie i analiza zagrożeń.
  • Współpraca z zespołem Pentesterów.
  • Rozwój narzędzi w obszarze bezpieczeństwa.

Oczekiwania:
  • Znajomość jednego systemu operacyjnego: Unix, Linux, Windows.
  • Doświadczenie lub znajomość zagadnień IT Security dla OS.
  • Doświadczenie w monitoringu oraz umiejętność czytania logów.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2.
  • Mile widziane doświadczenie z rozwiązaniami klasy SIEM.
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z DLP.

Klient oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę.
  • Najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania.
  • Międzynarodowe projekty.
  • Dużą swobodę i samodzielność.
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie).
  • Budżet szkoleniowy.
  • Możliwość pracy zdalnej.

Location

Katowice

Contract type

Specialist

Availability

2020-08-03

Branch

Katowice, Spring Poland