Spedytor Międzynarodowy

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży transportowej zlokalizowanej we Wrocławiu, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Organizacja przewozów,
  • Optymalizowanie procesu logistycznego,
  • Planowanie tras oraz obsługa bieżących zleceń transportowych i spedycyjnych,
  • Pozyskiwanie zleceń transportowych,
  • Organizowanie odprawy celnej,
  • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną,
  • Monitorowanie przebiegu zlecenia transportowego – współpraca z kierowcami.

Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Dobra znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Umiejętność zarządzania grupą ludzi,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Zdyscyplinowanie i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dodatkowe szkolenia,
  • Możliwość awansu,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Nowoczesne warunki pracy,
  • Przyjazną atmosferę.

Location

Wrocław

Contract type

Specialist

Availability

2020-04-06

Branch

Wrocław, Spring Poland