Księgowa/y

Description

Księgowa/y
miejsce pracy Wrocław

Zakres obowiązków:

  • księgowanie faktur zakupowych, sprzedażowych, wyciągów bankowych, poleceń księgowań, w tym także rozliczeń międzyokresowych kosztów i amortyzacji
  • zadania związane z zamykaniem miesiąca
  • kontrola obiegu dokumentów księgowych wraz z weryfikacją pod względem formalnym i rachunkowym
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych, raportów, analiz finansowych oraz innych finansowych zestawień analitycznych
  • współudział w przygotowywaniu okresowych i rocznych sprawozdań finansowych
  • terminowe przygotowywanie płatności w bankowości elektronicznej
  • bieżąca kontrola rozrachunków z kontrahentami oraz przygotowywanie raportów należności przeterminowanych
  • udział w projektach realizowanych przez Spółkę
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze księgowości (mile widziana znajomość oprogramowania Comarch ERP)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel)
  • wiedza merytoryczna z zakresu księgowości, finansów i podatków
  • znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Odpowiednie stanowisko w zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (możliwość uczestnictwa w programie Benefit System MultiSport oraz kursach językowych)
  • Zdobycie doświadczenia w nowatorskich projektach łączących różne obszary kompetencji
  • Możliwość rozwoju – uczestnictwo w szkoleniach i kursach językowych, klarowne ścieżki karier
  • Miła atmosfera pracy w dynamicznym zespole

Location

Wrocław

Contract type

Specialist

Availability

2020-06-01

Branch

Wrocław, Spring Poland