PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Polska Południowo- Zachodnia

OCZEKIEWANA:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane weterynaryjne lub pokrewne
  • doświadczenie w sprzedaży produktów dla zwierząt
  • udokumentowane sukcesy sprzedażowe
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych
  • wysoka motywacja do realizacji celów
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji z wymagającym klientem
  • biegła obsługa narzędzi elektronicznych
  • nastawienie na pracę zespołową
ZADANIA:
  • nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • skuteczne prowadzenie negocjacji handlowych
  • promocja produktów i budowanie świadomości marki na rynku
  • reprezentowanie firmy podczas spotkań, kongresów i konferencji
OFERUJEMY:
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz zdobywanie doświadczeń w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet ubezpieczeniowy
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • niezbędne narzędzia pracy (tablet, smartfon, samochód)
  • szkolenia produktowe i wsparcie merytoryczne

Location

Wrocław

Contract type

Staff

Availability

2017-12-22

Branch

Wrocław, Spring Poland