Specjalista ds. logistyki

Description

Zakres obowiązków:

  • Całkowita odpowiedzialność za pełny proces realizacji zamówień na urządzenia od otrzymania zlecenia z działu handlowego poprzez organizację dostaw, do wystawienia faktury VAT;
  • Rejestrowanie zleceń w systemie SAP, składanie zamówień w fabrykach  (zagranicznych i krajowych) i u innych poddostawców;
  • Nadzór na terminowością dostaw oraz poprawnością realizacji zamówień;
  • Wystawianie dokumentów zaliczkowych i faktur VAT;
  • Odpowiedzialność za organizowanie dostaw towarów do klientów;
  • Współpraca z działem handlowym, Klientem i operatorem logistycznym;
  • Praca w systemie SAP.

Oczekujemy:
  • Około 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w dziale logistyki;
  • Samodzielności w realizowaniu zamówień oraz inicjatywy w działaniu i bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Umiejętności kontaktu z różnymi podmiotami: Klientem, podwykonawcą oraz fabryką;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1 (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
  • Wykształcenia średniego lub wyższego;
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel - umiejętności optymalizacji pracy przy wykorzystaniu zaawansowanych formuł i poleceń VBA.

Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej organizacji z tradycjami będącej jednym z liderów w swojej branży;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwości rozwoju w ramach organizacji.

Location

Poland

Availability

2018-01-03

Branch

Warszawa, Spring Poland